Dabar naršo:

We have 22 guests and no members online

PROFI

Profesionalams

Print Email

fotoPROFESIONALAMS

Profesionalios vestuvinės nuotraukos internetu.

Nuotraukų užsakymas vestuvėse

Programos pagrindinis langas

Paskutiniais metais labai išpopuliarėjo vestuvių fotografavimas "į CD/DVD".Tai reiškia,kad fotografas nedaro popierinių nuotraukų ,o nufotografavęs vestuves įrašo visą turinį į CD arba DVD ir atiduoda jauniesiems.Pagrindinis šio metodo trūkumas užsakovui yra tas kad viską sumoka jaunieji,kai tuo tarpu platinant nuotraukas,jauniesiems reikėdavo sumokėti tik už savo nuotraukas arba albumą.. Kadangi nuo seno buvo įprasta,kad fotografai parodydavo savo darbą kitą dieną atveždami nuotraukų albumą,tai dauguma svečių galėdavo užsisakyti prisiminimui jiems patikusias nuotraukas.Dabar svečiai nuotraukų paprastai nemato iš viso ir neturi galimybės turėti nuotraukų prisiminimui.Aišku , jaunieji turi nuotraukas skaitmeniniame pavidale,tačiau dėl laiko stokos ir atstumų ,dažniausiai nepavyksta tų nuotraukų pamatyti.Kita problema yra nuotraukų spausdinimas. Kai tai yra daroma dalyvaujant fotografavusiam fotografui,jo pasirinktoje laboratorijoje,rezultatas būna geras.Tačiau,kai tai daro jaunieji arba svečiai mėgėjiškoje laboratorijoje,siekdami tai pasidaryti kuo pigiau,rezultatas paprastai būna nekoks.Tada nukenčia ir jaunieji ir svečiai ir daugiausiai fotografavęs fotografas,nes paprastai visa kaltė dėl prastos nuotraukų kokybės būna perkeliama jam.

Mes turėdami virš 25 metų darbo patirtį šioje srityje ir išanalizavę esamą situaciją pirmieji Lietuvoje pradedame teikti vestuvinių nuotraukų spausdinimą internetu.

Kviečiame visus fotografus,susidomėjusius šiuo projektu ir bendradarbiavimu įvairiomis formomis,susisiekti su mumis This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Tam,kad užsisakyti nuotraukas Jums tereikia parsisųsti nemokamą programą "PhotoStation" ir jos pagalba pasirinkus norimas nuotraukas,formatus ir kiekius,išsiųsti nuotraukas į mūsų laboratoriją. Nuotraukos bus pagamintos laikantis visų technologinių reikalavimų ant profesionalių Fujifilm medžiagų,naudojant naujausią Fujifilm techniką ir programinę įrangą.