Nuotraukos internetu

Programa nuotraukų užsakymui internetu apmokant fotostudijoje.                                  

Nuotraukos gaminamos atėjus į fotostudiją.

10x15 cm. nuotraukos kaina 0,17 Eur

Parsisiųsti programą  159 Mb

home_main

Nuotraukų užsakymas internetu

 • Paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje. Pristatymo mokestis nuo 3 Eur
 • Užsakant daugiau kaip 100 nuotraukų ,taikomos nuolaidos. Programa pati taiko nuolaidas nuo nuotraukų kiekio.
 • Nuotraukos yra gaminamos naudojant naujausias Fujifilm fotomedžiagas ir įrengimus,laikantis visų technologinių reikalavimų.

Nuotrauka ant puodelio

Mes galime pagaminti puodelį su Jūsų nuotrauka.Pavyzdys randasi žemiau.

 

Puoduku_pav.jpg

 

Puodelių kainos:Baltas vidus 5,79Eur; Spalvotas vidus 6,37Eur; Magiškas puodelis 8,68Eur.

Už papildomus retušavimo ir maketavimo  darbus mokama pagal susitarimą  nuo 0,86Eur iki 2,89 Eur

Greitu laiku Jūs galėsite užsakyti puodelį internetu,išsirinkti norimą puodelio vidaus spalvą,piešinį,ir galėsite patys patalpinti norimą nuotrauką.

 
 
 
 
 

Einamųjų metų kalendoriai

Kalendorius su Jūsų nuotrauka

 • Platus kalendorių pasirinkimas ( virš 200 skirtingų piešinių).
 • Patraukli kaina-A4 formato einamųjų metų kalendorius Jums kainuos tik 5 Eur.
 • Stalinis einamųjų metų kalendorius nuo 10 Eur
 • Pakabinamas einamųjų metų kalendorius nuo 25 Eur.
 • Alytaus m.gyventojams kalendoriai pagaminami per 1-12 val. nuo apmokėjimo.
 • Lietuvoje užsakymus galime pristatyti per 2-3 d.d.
 • Pristatymo kaina nuo 3 Eur.

Kviečiame išbandyti.

 

Fotodizaineris

Dabar naršo:

We have 135 guests and no members online

apie JOKI

Fotostudija „Joki“ sėkmingai dirba nuo 1992m. Pagrindinis studijos ofisas yra Alytaus mieste — Dzūkijos sostinėje. Mūsų tikslas yra suteikti profesionalias ir kokybiškas paslaugas mūsų esamiems ir būsimiems klientams, todėl studija nuolat analizuoja poreikius ir stengiasi eiti kartu su naujovėmis ir pati siūlo pačias pažangiausias technologijas ir sprendimus Lietuvos rinkai.

Videofilmavimas

Patarimai filmuojantiems

Print

Created: 12 April 2010 Hits: 78287Keletas aktualių patarimų filmuojantiems


Kadangi taip jau dažniausiai nutinka,kad filmavimo kamera yra įsigyjame prieš svarbius įvykius,(nes tai labai gera proga (kelionės,krikštynos arba vestuvės) prisiversti įsigyti seniai planuotą daiktą),tai siekiant apsaugoti nuo pagrindinių klaidų reikėtų perskaityti keletą patarimų.

 1. Prieš pirkdami paskaitykite atsiliepimus internete,pasiklauskite pas draugus ar pažįstamus,gal būt jiems teko matyti vienokią ar kitokią kamerą.
 2. Reikėtų papildomai įsigyti antrą akumuliatorių ir pagal galimybes nusipirkti trikojį stovelį.
 3. "Apsipraskite" su kamera bent kelias valandas prieš svarbų įvykį.Geraiusiai būtų pafilmuoti įvairiose situacijose ir ypač esant nepakankamam apšvietimui ir po to filmuotą medžiagą peržiūrėti televizoriuje.
 4. Pagrindinė filmavimo taisyklė yra viską daryti labai lėtai.Ir jeigu Jums atrodo,kad Jūsų judesiai ar kameros objektyvo priartinimas yra labai lėtas ,darykite tai dar lėčiau.Turint laiko reikėtų pabandyti lėtai pasisukti su kamera į visas puses,bei priartinti ir nutolinti vaizdą.
 5. Dar viena taisyklė:Kuo labiau vaizdas pritraukiamas,tuo labiau ekrane matysis Jūsų judesiai.Dėl to tokiose situacijose,kur reikalingas vaizdo priartinimas,rekomenduojama naudoti trikojį stovelį. 
 6. Atminkite,kad geriau viską atidžiai ir lėtai filmuoti,nei po to prašyti,kad kas nors pagelbėtų sumontuoti Jūsų "šokinėjančią" vaizdo medžiagą.Turiu visus nuliūdinti,kad tai praktiškai neįmanoma.Šiuo metu yra keletas programų,kurios "stabilizuoja" vaizdą,tačiau jos naudotinos pataisyti smulkiems vaizdo "plaukiojimams",tačiau ne staigiems "šokinėjimams" arba vaizdo nutolinimams/priartinimams.


Jeigu į svarbius renginius negalite pasikviesti profesionalo ,tada bent jau pasikonsultuokite prieš filmuodami,kadangi tai leis išvengti pagrindinių klaidų.
Kokią kamerą geriau pirkti?:

Šiuo metu yra trys kamerų rūšys į kurias skirstoma pagal tai į kur rašoma video medžiaga
 • mini DV vaizdo kasetė.Šio tipo kameros yra pačios saugiausios medžiagos archyvavimo prasme,nes nufilmuotas vaizdas yra pakankamai aukštos kokybės ir turi ilgą saugojimo laiką,bei plačios redagavimo galimybės.
 • mini DVD diskai.Vienintelis pliusas jeigu jį galima pavadinti pliusu tai patogus filmuotos medžiagos peržiūrėjimas kompiuteryje arba DVD grotuve.Tačiau saugumas yra pats prasčiausias iš visų kamerų.DVD diskas gali sugesti bet kuriuo metu:filmuojant,laikant ar peržiūrint medžiagą.Ypač tai pasakytina apie perrašomus diskus.Rekomenduočiau nesirinkti šio tipo kamerų.
 • kameros su kietu disku arba rašančios į atminties korteles.Tai pakankamai patikimos ir daug vaizdo medžiagos talpinančios kameros.Talpos problema pasidarė ypač aktuali atsiradus HD raiškos kameroms.Šioks toks minusas,kad norint redaguoti dažniausiai tenka konvertuoti šių kamerų formatą AVCHD į AVI.Kokybė praktiškai nenukenčia,tačiau prarandama laiko.Medžiagos archyvavimui geriausiai yra naudoti didelės talpos išorinius kietuosius diskus arba archyvavimui skirtas magnetines juostas.Blue ray (BD) diskų kol kas nerekomenduojama naudoti,nes jų ilgaamžiškumas nėra pilnai ištirtas ir patvirtintas laiko.Kita blogybė yra ta,kad Blue ray (BD) diskų kaina gaunasi aukštesnė,negu kieto disko(pagal talpą),o patys BD DVD grotuvai yra pakankamai brangūs.Atminties kortelių trūkumas yra pakankamai aukšta kaina ir sąlyginai mažesnis patikimumas lyginant su kietuoju disku.
 • Į ką atkreipti dėmesį perkant kamerą?Pirmiausiai reikėtų atkreipti į objektyvo lęšio (stiklo) dydį.Kuo diametras didenis,tuo geriau.Tą patį galima pasakyti ir apie diafragmą,kuri žymima raide"F",kuo šis skaičius mažesnis,tuo yra geriau.Toliau dizaino ir patogumo reikalas.Praktiškai kamera yra tikrinama taip:Filmuojama esant mažam arba visiškoje tamsoje ir žiūrima per TV arba monitorių.Kuo mažiau "sniego" (grūdėtumo) ekrane,tuo kamera geriau dirbs prasto apšvietimo sąlygomis.O tokių sąlygų gali būti apie 50 procentų.
Kilus klausimams prašome rašyti This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Pasistengsime pakonsultuoti.

Fotopaslaugų kainos

         Fotografavimas studijoje paprastą dieną:

 •  
 • 10x15 cm formato nuotrauka 3vnt  -15 Eur
 • 13x18 cm formato nuotrauka 3vnt  -17 Eur
 • 15x21 cm formato nuotrauka 3vnt  -20 Eur
 • 21x30 cm (A4) formato nuotrauka 1vnt -10 Eur
 • 25x38 cm formato nuotrauka 1vnt -12 Eur

          Fotografavimas dokumentams :

 • Komplektas--8 Eur
 • El.variantas +1 Eur
 • Krikštynų ir kitokių progų fotografavimas studijoje -kaina sutartinė /pozicija (įeina fotografavimas,retušavimas ir 3 nuotraukos 15x21 cm).