Nuotraukos internetu

Programa nuotraukų užsakymui internetu apmokant fotostudijoje.                                  

Nuotraukos gaminamos atėjus į fotostudiją.

10x15 cm. nuotraukos kaina 0,17 Eur

Parsisiųsti programą  159 Mb

home_main

Nuotraukų užsakymas internetu

 • Paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje. Pristatymo mokestis nuo 3 Eur
 • Užsakant daugiau kaip 100 nuotraukų ,taikomos nuolaidos. Programa pati taiko nuolaidas nuo nuotraukų kiekio.
 • Nuotraukos yra gaminamos naudojant naujausias Fujifilm fotomedžiagas ir įrengimus,laikantis visų technologinių reikalavimų.

Nuotrauka ant puodelio

Mes galime pagaminti puodelį su Jūsų nuotrauka.Pavyzdys randasi žemiau.

 

Puoduku_pav.jpg

 

Puodelių kainos:Baltas vidus 5,79Eur; Spalvotas vidus 6,37Eur; Magiškas puodelis 8,68Eur.

Už papildomus retušavimo ir maketavimo  darbus mokama pagal susitarimą  nuo 0,86Eur iki 2,89 Eur

Greitu laiku Jūs galėsite užsakyti puodelį internetu,išsirinkti norimą puodelio vidaus spalvą,piešinį,ir galėsite patys patalpinti norimą nuotrauką.

 
 
 
 
 

Einamųjų metų kalendoriai

Kalendorius su Jūsų nuotrauka

 • Platus kalendorių pasirinkimas ( virš 200 skirtingų piešinių).
 • Patraukli kaina-A4 formato einamųjų metų kalendorius Jums kainuos tik 5 Eur.
 • Stalinis einamųjų metų kalendorius nuo 10 Eur
 • Pakabinamas einamųjų metų kalendorius nuo 25 Eur.
 • Alytaus m.gyventojams kalendoriai pagaminami per 1-12 val. nuo apmokėjimo.
 • Lietuvoje užsakymus galime pristatyti per 2-3 d.d.
 • Pristatymo kaina nuo 3 Eur.

Kviečiame išbandyti.

 

Fotodizaineris

Dabar naršo:

We have 139 guests and no members online

apie JOKI

Fotostudija „Joki“ sėkmingai dirba nuo 1992m. Pagrindinis studijos ofisas yra Alytaus mieste — Dzūkijos sostinėje. Mūsų tikslas yra suteikti profesionalias ir kokybiškas paslaugas mūsų esamiems ir būsimiems klientams, todėl studija nuolat analizuoja poreikius ir stengiasi eiti kartu su naujovėmis ir pati siūlo pačias pažangiausias technologijas ir sprendimus Lietuvos rinkai.

Konsultacijos

Konsultacijos

Print

Created: 23 February 2010 Hits: 13157

Keletas aktualių pastabų fotografuojantiems skaitmeniniais fotoaparatais.

 

1.Fotografuodami sudėtingose sąlygose(prie kaitrinių,dieninių lempų šviesos),esant nepakankamam ir maišytam(dienos šviesa + lempų šviesa) apšvietimui,atkreipkite dėmesį į baltos spalvos balanso nustatymą.

Šiose sąlygose,esant automatiniam nustatymui,aparatas neatsirenka ir nuotraukos gausis,raudonos,žalios arba mėlynos(priklausomai nuo apšvietimo),kurias praktiškai bus labai sudėtinga atkoreguoti.

Taip pat ,esant nepakankamam apšvietimui,rekomenduojama naudoti blykstę,ją įjungiant priverstinai.(kai kur aparatas "supranta",kad apšvietimas pakankamas,įjungia ilgesnį išlaikymą ir to pasekoje vaizdas tampa neryškus arba sujudėjęs).Šiuo atveju,norint nenaudoti blykstės,būtina naudoti trikojį stovelį,kad ,esant ilgesniam išlaikymui,aparatas nesujudėtų.

2.Labai svarbu fotoaparate nustatyti maksimalią raišką,kadangi ją sumažinti galima visada,neprarandant kokybės,o padidinti praktiškai neįmanoma.

3.Niekada nekoreguokite nuotraukų spalvų,ypač nešviesinkite ,nes tokiu atveju,vėliau bandant atspausdinti nuotraukas ant fotopopieriaus,smarkiai nukentės nuotraukos kokybė,o pašviesintų nuotraukų patamsinti bus neįmanoma,nes dalis informacijos šviesinimo metu prapuola ir jos atstatyti neįmanoma.Tas pats pasakytina ir apie nuotraukų perrašymą į kitas laikmenas,jas prieš tai apdorojus.Su kiekvienu perrašymu,krenta nuotraukos kokybė,kadangi nuotraukos yra jpg formate ir čia,siekiant sumažinti nuotraukos užimamą vietą kortelėje, yra naudojamas suspaudimas,kuris perrašant kiekvieną kartą blogina nuotraukos kokybę. Vienintelė išimtis yra tada,kai nuotraukos yra perkopijuojamos į kitą kortelę,kompiuterio kietąjį diską,USB raktą arba CD/DVD laikmeną.Tada nuotraukų kokybė nesikeičia.

Todėl geriausia nuotraukų ant fotopopieriaus kokybė gaunama,kai jos gaminamos tiesiai iš kortelės arba jos kopijos CD/DVD diske,USB rakte arba kompiuteryje.

4.Visada pasidarykite nuotraukų atsarginę kopiją,ypač tada ,kai jos saugomos kompiuteryje arba kortelėje.Nors netyčia ištrynus nuotraukas,arba suformatavus kortelę yra galimybė (90%) jas atstatyti,tačiau tai pavyksta ne visada ir tai papildomai kainuoja.

Dėmesio !!! Pasirodė nauja viruso "Trojan" atmaina,kuri užkrečia fotoaparatų atminties korteles ir įsirašo į CD/DVD diskus.Todėl prieš duodami savo kortelę su nuotraukomis draugams arba kitiems asmenims,būtinai pasidarykite kortelės kopiją ir duokite tą kopiją,o ne pačią kortelę.Taip pat ,parsinešus arba pasiskolinus ne savo kortelę arba CD/DVD,būtina juos prieš dedant į kompiuterį arba skaitytuvą,praskanuoti su antivirusine programa,kitaip Jūs rizikuojate netekti ne tik nuotraukų,bet ir kitokios svarbios informacijos,laikomos kompiuteryje.

Fotopaslaugų kainos

         Fotografavimas studijoje paprastą dieną:

 •  
 • 10x15 cm formato nuotrauka 3vnt  -15 Eur
 • 13x18 cm formato nuotrauka 3vnt  -17 Eur
 • 15x21 cm formato nuotrauka 3vnt  -20 Eur
 • 21x30 cm (A4) formato nuotrauka 1vnt -10 Eur
 • 25x38 cm formato nuotrauka 1vnt -12 Eur

          Fotografavimas dokumentams :

 • Komplektas--8 Eur
 • El.variantas +1 Eur
 • Krikštynų ir kitokių progų fotografavimas studijoje -kaina sutartinė /pozicija (įeina fotografavimas,retušavimas ir 3 nuotraukos 15x21 cm).